Pytania

 • Jak rozpocząć korzystanie z usługi wymiany walut online?
  Aby wymieniać waluty online należy dokonać rejestracji w Serwisie topFX.pl. Następnie Użytkownik musi zdefiniować w Panelu Transakcyjnym rachunki bankowe. Kolejny krok to uzupełnienie stanu Konta Użytkownika poprzez wpłatę środków na rachunek topFX.pl. Po zaksięgowaniu środków na Koncie Użytkownika w topFX.pl można korzystać z usług wymiany walut online.
 • Gdzie należy składać dyspozycje wymiany walut?
  Wszelkie dyspozycje dotyczące wymiany walut przeprowadzane są w Panelu Transakcyjnym. W tym celu należy zalogować się do Panelu i wybrać z menu bocznego zakładkę „wymiana walut.”
 • Jak ustalany jest kurs wymiany walut w Serwisie topFX.pl?
  Kurs wymiany walut w Serwisie topFX.pl jest zmienny i ustalany w odniesieniu do obowiązującego w danej chwili kursu na międzybankowym rynku walut Forex. Gwarantuje to wyjątkowo korzystne kursy oraz znaczące oszczędności przy dokonywaniu transakcji walutowych dla Użytkowników Serwisu topFX.pl.
 • Ile wynosi czas realizacji transakcji wymiany walut?
  Informacje o czasie realizacji transakcji wymiany walut podane są na stronie głównej w zakładce "czasy transakcji".
 • Jaki jest koszt przelewów bankowych?
  Informacje o kosztach przelewów podane są na stronie głównej w zakładce "koszty przelewów".
 • Jaka jest minimalna oraz maksymalna kwota waluty, którą można wymienić?
  Minimalna kwota pojedynczego przelewu lub transakcji wymiany walut wynosi równowartość 5 jednostek waluty lub 20 złotych polskich. Nie ma ograniczeń co do maksymalnej kwoty transakcji.
 • Jak należy wykonać przelew walutowy?
  W celu zasilenia Konta Użytkownika w Serwisie topFX.pl należy poprawnie wykonać przelew walutowy. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do systemu bankowości internetowej banku, w którym Użytkownik posiada rachunek walutowy. W zakładce "wpłata środków" w Panelu Transakcyjnym można uzyskać informację na temat numeru rachunku, na który należy przelać środki oraz pozostałych danych niezbędnych do wykonania przelewu. Przelew musi być zlecony w opcji SHA.
 • Czy można zasilić konto kilkoma przelewami lub przelać przewalutowane środki na kilka rachunków?
  Tak. Użytkownik zanim dokona operacji przewalutowania w Serwisie topFX.pl może dokonać kilku przelewów do topFX.pl, np. z różnych rachunków bankowych. Taka sama sytuacja ma miejsce, gdy Użytkownik chce przewalutować środki i przelać je na kilka różnych rachunków.
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych