Korzystanie z Serwisu topFX.pl jest wyjątkowo proste i przyjazne.
Aby przeprowadzić cały proces wymiany walut należy przejść kroki opisane poniżej.

Zarejestruj się, a następnie zaloguj się do Panelu Transakcyjnego topFX.pl.
Jeśli podczas rejestracji nie podałeś/aś swoich danych, przejdź do zakładki „ustawienia” i uzupełnij wszystkie dane. Sprawdź zakładkę „portfel”. Zdefiniuj rachunki bankowe, na które będą wykonywane wypłaty. W zakładce „zasilenie portfela” dowiesz się, jaką kwotę, z którego Twojego rachunku oraz na jaki rachunek topFX.pl, należy wpłacić, aby przeprowadzić oczekiwaną transakcję.
Zaloguj się do panelu bankowości internetowej Twojego banku. Uzupełnij formatkę przelewu, wpisując dane wskazane w zakładce „zasilenie portfela” Panelu Transakcyjnego topFX.pl - odbiorca, numer rachunku bankowego, kwota przelewu, tytuł przelewu. Wykonaj przelew na rachunek bankowy topFX.pl.
Po zaksięgowaniu na rachunkach Serwisu topFX.pl, wpłaconych przez Ciebie środków, otrzymasz email z topFX.pl z potwierdzeniem tej operacji. W emailu znajdziesz zaproszenie do wymiany waluty.
Zaloguj się do Panelu Transakcyjnego topFX.pl. Wybierz zakładkę „wymiana walut”, a następnie jedną z usług wymiany walut. Dokonaj wymiany walut. Po akceptacji transakcji, środki z wymiany zostaną przelane na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Otrzymasz email potwierdzający tę transakcję. Wystawimy Ci fakturę.
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych