Korzystanie z Serwisu topFX.pl jest wyjątkowo proste i przyjazne.
Aby przeprowadzić cały proces wymiany walut należy przejść kroki opisane poniżej.

Zarejestruj się, a następnie zaloguj się do Panelu Transakcyjnego topFX.pl.
Jeśli podczas rejestracji nie podałeś/aś swoich danych, przejdź do zakładki „ustawienia” i uzupełnij wszystkie dane. Sprawdź zakładkę „portfel”. Zdefiniuj rachunki bankowe, na które będą wykonywane wypłaty. W zakładce „zasilenie kantoru” dowiesz się, jaką kwotę, z którego Twojego rachunku oraz na jaki rachunek topFX.pl, należy wpłacić, aby przeprowadzić oczekiwaną transakcję.
Zaloguj się do panelu bankowości internetowej Twojego banku. Uzupełnij formatkę przelewu, wpisując dane wskazane w zakładce „zasilenie kantoru” Panelu Transakcyjnego topFX.pl - odbiorca, numer rachunku bankowego, kwota przelewu, tytuł przelewu. Wykonaj przelew na rachunek bankowy topFX.pl.
Po zaksięgowaniu na rachunkach Serwisu topFX.pl, wpłaconych przez Ciebie środków, otrzymasz email z topFX.pl z potwierdzeniem tej operacji. W emailu znajdziesz zaproszenie do wymiany waluty.
Zaloguj się do Panelu Transakcyjnego topFX.pl. Wybierz zakładkę „wymiana walut”, a następnie jedną z usług wymiany walut. Dokonaj wymiany walut. Po akceptacji transakcji, środki z wymiany zostaną przelane na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. Otrzymasz email potwierdzający tę transakcję. Wystawimy Ci fakturę.
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Możesz zmienić ich ustawienia tu: Zmień ustawienia ciasteczek. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych