Wymiana walut - notowania online

Kantor internetowy topFX to najlepsza i najszybsza wymiana walut w Internecie. Poza tanimi walutami oferuje szybkie przelewy zagraniczne w atrakcyjnych cenach.

EUR/PLN +0,0062 (+0,14%)
kupno4,2705
sprzedaż4,2995
CHF/PLN +0,0310 (+0,79%)
kupno3,9107
sprzedaż3,9497
USD/PLN +0,0149 (+0,38%)
kupno3,8784
sprzedaż3,9074
GBP/PLN +0,0262 (+0,52%)
kupno4,9834
sprzedaż5,0254
włącz kursy online
24htydzieńmiesiąc3 miesiące6 miesięcy1 rok5 latod 2000 r.

Serwis topFX.pl to najlepszy na polskim rynku kantor wymiany walut online. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia, a procedury, które wdrożyliśmy w naszym internetowym kantorze pomagają zadbać o wysoką jakość usług i bezpieczeństwo transakcji naszych Klientów. Zasady, w oparciu o które działa serwis topFX.pl są proste i przejrzyste, aby każdy Klient mógł intuicyjnie przeprowadzić transakcję wymiany walut. Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób wymienić walutę w topFX.pl, proponujemy zapoznać się ze specjalnie przygotowanym przewodnikiem, który krok po kroku wyjaśni funkcjonowanie naszego serwisu.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30 – 16:30, ale także po godzinach biznesowych i w weekendy, wymieniamy najczęściej używane na naszym kontynencie waluty: euro, funt brytyjski, frank szwajcarski oraz dolar amerykański. W naszym internetowym kantorze możliwa jest także wymiana innych walut. W razie takiej potrzeby, przy większych nominałach, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klientów.

Pracują dla nas wysokiej klasy specjaliści, którzy codziennie przygotowują szereg analiz notowań walut, dzięki którym będziesz mógł dowiedzieć się niemalże wszystkiego o interesujących Cię kursach i relacjach walut do złotego. Nasze kalkulatory zysków pomogą określić oszczędności w spłacie kredytu w obcej walucie. Współpracujemy z osobami fizycznymii osobami prawnymi, w tym spółkami z o.o. i akcyjnymi.

Realizujemy przelewy do wszystkich banków w Polsce. Posiadamy rachunki w blisko dwudziestu największych bankach, co pozwala nam na realizację ekspresowych przelewów online bez ponoszenia kosztów za te przelewy. Wykonujemy także walutowe przelewy międzynarodowe do wszystkich krajów na świecie. Oferujemy przelewy zagraniczne EUR, USD, CHF i GBP w bardzo atrakcyjnych cenach 3 i 5 PLN, niezależnie od wolumenu przelewanej kwoty. Przelewy walutowe w topFX w ramach usłgi GLOBAL TRANSFER to najlepsze rozwiązanie dla firm i osób fizycznych, które potrzebują relizować międzynarodwe transfery walut, np. płatności za faktury lub zakupy zagraniczne.

Korzystanie z naszego kantoru niesie ze sobą oszczędność czasu, a także obniżenie kosztów wymiany walut wobec klasycznej formy wymiany w kantorze stacjonarnym. Mamy najlepsze kursy wymiany walut na rynku! Nie wierzysz? Zarejestruj się już dziś i sprawdź kantor internetowy topFX.pl.

Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych