Zyskuj z topFX

Program Rabatowy topFX.pl

to narzędzie, które pozwoli Ci na wymianę walut z bardzo atrakcyjnym kursem. Wystarczy, że cyklicznie będziesz wymieniał/a waluty w topFX, a na stałe będziesz mógł/mogła korzystać z bardzo atrakcyjnych kursów wymiany walut.

Im więcej walut wymienisz w topFX, tym większe będą Twoje zyski.

Wymieniasz w topFX dziesiątki lub setki tysięcy walut miesięcznie?

Jeśli wymieniasz w topFX duże wolumeny, Twoje rabaty kursów walut mogą być naprawdę bardzo wysokie. Rabat spreadowy to opust od standardowych kursów wymiany walut. Naliczany jest na koniec każdego miesiąca i uwzględniany przy wszystkich Twoich transakcjach w następnym miesiącu. Przykładowo wymieniając w topFX 10 tys. jednostek walut w skali miesiąca – to mogą być różne waluty, różne kierunki transakcji i różne usługi wymiany walut – w kolejnym miesiącu, wszystkie Twoje operacje wymiany walut będą kwotowane ze spreadem zmniejszonym o 0,1gr. Jeśli wymienisz w skali miesiąca 100 tys. jednostek dowolnych walut, Twój rabat na spreadzie w kolejnym miesiącu wyniesie już 0,7gr. Zaś przy wymianie powyżej 1 mln jednostek walut miesięcznie, Twoja korzyść będzie wynosiła już 1gr.

Wymieniasz w topFX mniejsze kwoty?

Dla Ciebie także mamy ofertę atrakcyjnych kursów. Jeśli wymieniasz w topFX mniejsze kwoty, na koniec roku, bez względu na walutę i kierunek transakcji, zsumujemy wszystkie Twoje transakcje przeprowadzone za dany rok, za które w trakcie roku nie otrzymałeś/aś rabatu spreadowego. Na tej podstawie w styczniu zaproponujemy Ci wymianę walut z rabatem spreadowym jak dla miesięcznego obrotu walutą.
Więcej szczegółów i wszystkie parametry Programu Rabatowego topFX.pl można znaleźć po zalogowaniu do Serwisu w zakładce „program rabatowy”.
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Możesz zmienić ich ustawienia tu: Zmień ustawienia ciasteczek. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych