Zyskuj z topFX

Czym jest Program Partnerski topFX?

To forma atrakcyjnej współpracy pomiędzy Tobą i Serwisem topFX, która pozwoli Ci na osiąganie pasywnych dochodów. Ty poprzez swoją stronę internetową promujesz topFX, Użytkownicy Twojej strony rejestrują się w topFX i wymieniają waluty, a topFX płaci Ci za polecenia aktywnych Klientów.

Kto jest adresatem Programu Partnerskiego topFX?

Wystarczy, że posiadasz własną stronę internetową, której tematyka zostanie zaakceptowana przez pracowników topFX i już jesteś Partnerem topFX.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego topFX?

Aby zostać Partnerem topFX, promować topFX i zarabiać na tym, należy zgłosić do topFX adres strony internetowej, na której będzie promowany Serwis topFX. Zgłoszenie należy wykonać poprzez zakładkę kontakt dostępną na stronie głównej lub zakładkę kontakt w Panelu Transakcyjnym. Jeśli pracownicy topFX zaakceptują Twoją stronę internetową, otrzymasz banner reklamowy, z linkiem identyfikującym Twoje indywidualne konto partnerskie w topFX. Musisz być zarejestrowany/a w topFX. Dzięki temu otrzymasz dostęp do Panelu Partnera topFX, gdzie online będziesz mógł/mogła sprawdzić efekty naszej współpracy i Twoje zyski.

Jak to działa od strony technicznej?

Umieszczasz na swojej stronie internetowej banner reklamowy topFX, polecając w ten sposób Serwis topFX. Banner reklamowy otrzymasz od topFX. Użytkownicy Twojej strony WWW, za pośrednictwem bannera reklamowego są przekierowani na strony internetowe w domenie topFX.pl. Jeśli tak przekierowany Użytkownik Twojej strony, w ciągu 30 dni zarejestruje się w topFX oraz w ciągu kolejnych 30 dni wykona w topFX transakcje wymiany walut, otrzymasz od topFX premię za tego Użytkownika. Premia widoczna będzie w Panelu Partnera topFX po zalogowaniu do Panelu Transakcyjnego topFX.

Ile możesz zyskać w Programie Partnerskim topFX?

Wysokość premii w Programie Partnerskim jest uzależniona od wolumenu transakcji, które wykona polecony poprzez Twoją stronę WWW, Klient topFX. W szczególności wysokości tych premii są następujące: jeśli Klient w ciągu 30 dni od rejestracji w sumie wymieni:
  • do 2 000 jedn. waluty -> Twoja premia to 10 pln brutto
  • 2 000 – 4 999 jedn. waluty -> Twoja premia to 30 pln brutto
  • 5 000 – 9 999 jedn. waluty -> Twoja premia to 50 pln brutto
  • od 10 000 jedn. waluty -> Twoja premia to 80 pln brutto
Możesz polecić dowolną liczbę osób. Twoje zyski są nieograniczone.

Jak dowiem się o mojej premii, jak otrzymam pieniądze za polecenia?

Partnerom topFX oddajemy do dyspozycji Panel Partnera. Panel Partnera jest dostępny dla zarejestrowanych Użytkowników topFX, poprzez Panel Transakcyjny. W Panelu Partnera, osoby/podmioty współpracujące z topFX mają dostęp online do informacji o liczbie Klientów rejestrowanych z ich polecenia (poprzez Twoja stronę WWW) oraz o saldzie Twojej premii z Programu Partnerskiego topFX. Z częstością raz na kwartał (lub inną ustaloną w indywidualnym trybie) wystawisz wobec topFX rachunek na kwotę odpowiadającą należnej Tobie premii. topFX po otrzymaniu rachunku od Ciebie wypłaci Ci premię.
Zapraszamy do współpracy w ramach Programu Partnerskiego topFX. Zyskuj z topFX!
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Możesz zmienić ich ustawienia tu: Zmień ustawienia ciasteczek. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych