Jak działają przelewy zagraniczne GLOBAL TRANSFER

Serwis topFX umożliwia wymianę i transfer waluty za granicę. Możesz np. w topFX kupić EUR i wysłać je na zagraniczny rachunek, który należy do Ciebie lub osoby trzeciej. Możesz kupić USD w topFX i opłacić fakturę w Azji czy USA korzystając z usługi przelewów walutowych GLOBAL TRANSFER oferowanej przez Serwis topFX.pl
Zarejestruj się w topFX
Aby rozpocząć wymianę i transfer waluty (np. EUR lub USD) za granicę w ramach usługi przelewów zagranicznych GLOBAL TRANSFER, musisz zarejestrować się. Musimy wiedzieć, że wpłacone przez Ciebie środki, należą do Ciebie. Możesz rozpocząć od rejestracji skróconej, w której podajesz tylko swój email (jako login) i hasło do panelu transakcyjnego topFX.pl.
Zaloguj się do panelu transakcyjnego topFX
Będziesz wykonywał/a operacje finansowe, dlatego dostęp do Twojego panelu transakcyjnego jest chroniony. Musisz zalogować się do części transakcyjnej serwisu topFX.pl korzystając z loginu w postaci maila i wcześniej zdefiniowanego hasła.
Wpłać PLN na nasz rachunek bankowy
Jeśli chcesz przesłać walutę za granicę, to wpłać PLN na rachunek bankowy topFX.pl. Dane do wpłaty PLN znajdziesz po zalogowaniu do panelu transakcyjnego topFX w zakładce „wpłata środków”.
Zdefiniuj rachunek zagraniczny
Aby przesłać walutę na dowolny rachunek, musisz zdefiniować ten rachunek w panelu transakcyjnym. Rachunek, na który przesyłasz walutę może należeć do Ciebie lub do innej osoby lub firmy. Definiowane rachunku jest czynnością jednorazową.
Kup walutę
Jeśli przesyłasz walutę za granicę, to kup wybraną walutę korzystając z panelu transakcyjnego w zakładce „wymiana walut”.
Wyślij walutę za granicę
A teraz wyślij kupioną walutę na dowolny rachunek bankowy. Możesz dodać własny tytuł przelewu oraz określić tryb kosztowy (SHA, OUR) i szybkość transferu Twoich środków (zwykły, ekspres).
Po wypłacie środków otrzymasz potwierdzenie przelewu, które zawiera wszystkie szczegóły Twojej transakcji.
koszty przelewów zagranicznych
czasy przelewów zagranicznych
opcje przelewów zagranicznych
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych