Zyskuj z topFX

Program Poleceń topFX.pl

to najlepsza droga do najkorzystniejszej wymiany walut. Zyskujesz Ty i osoba, której polecisz topFX.pl. Za każde polecenie Ty i osoba polecona wymienicie z kursem średnim do 1000 jednostek waluty.

Zasady działania Programu Poleceń topFX.pl:

Korzystając z narzędzi w zakładce „program poleceń” w Panelu Transakcyjnym, prześlij swój link polecający do osób, którym chcesz polecić topFX.pl.
Polecona osoba rejestruje się w topFX poprzez link polecejący.
Osoba polecona wykonuje pierwszą transakcję w topFX. Transakcja odbędzie się bez spreadu i bez prowizji ze średnim kursem do 1000 jednostek waluty.
Osoba polecająca wykonuje transakcję. Transakcja odbędzie się bez spreadu i bez prowizji ze średnim kursem do 1000 jednostek waluty.
Serwis topFX możesz polecić dowolnej liczbie osób i wykonać dowolną liczbę transakcji bez spreadu.

Więcej szczegółów i wszystkie parametry Programu Poleceń topFX.pl można znaleźć po zalogowaniu do Serwisu w zakładce „program poleceń”.
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Możesz zmienić ich ustawienia tu: Zmień ustawienia ciasteczek. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych