Czasy i koszty przelewów w banku BNP Paribas

Raiffeisen POLBANK jest bankiem uniwersalnym istniejącym od 1991 r. Jego akcjonariuszem większościowym posiadającym 100% udziału w kapitale zakładowym jest austriacki Raiffeisen Bank International AG. Bank specjalizuje się w obsłudze tzw. klientów środka czyli klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Ponadto bank posiada ofertę dla zamożnych klientów pod marką Friedrich Wilhelm Raiffeisen. W 2011 roku rozpoczął się proces przejęcia Polbank EFG, który zakończył się powstaniem maki Raiffeisen Polbank w 2013 roku.

Raiffeisen POLBANK oferuje nowoczesne systemy bankowości internetowej dla klientów detalicznych i firmowych R-Online i R-Online Biznes. Bank jest właścicielem spółki Raiffeisen Solutions, prowadzącej kantor internetowy Rkantor.com.

Bank BNP Paribas przelewy do topFXwypłaty z topFX
WalutyPLN, EUR, USD, CHF, GBPPLN, EUR, USD, CHF, GBP
Czasonlineonline
Koszt0 PLN0 PLN (*)
(*) bezpłatnie są realizowane przelewy od kwoty 3000 PLN, 500 EUR, 500 USD, 500 CHF, 500 GBP; przelewy niższych kwot są obciążane prowizją banku w wysokości 1 PLN dla PLN i 2,5 PLN dla pozostałych walut. Przelewy kwot poniżej 50 PLN lub 20 jednostek waluty obciążane są dodatkową opłatą w wysokości równowartości 1 PLN.

online – oznacza czas od 1 do 10 minut, zależnie od fazy cyklu przetwarzania danych.
O ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie, w Godzinach Pracy Serwisu (8:30 – 16:30 w dni robocze) topFX gwarantuje czas księgowania wpłat na konta Użytkowników w trybie online.
Przelewy do topFX wykonane w godzinach wieczornych i w dni wolne od pracy mogą być księgowane następnego dnia roboczego.
Przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami aktywności systemów informatycznych w bankach) są wykonywane przez banki następnego dnia roboczego i dopiero wówczas księgowane są na Kontach Użytkowników topFX.
Wypłaty zlecone poza godzinami pracy (8:30 – 16:30) są realizowane następnego dnia roboczego.
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych.
PKO BP
Inteligo
ING
Santander
Alior
T-Mobile
BGŻ BNP
Bank BNP Paribas (rachunki od XX1750)
pozostałe banki w Polsce
banki zagraniczne (GLOBAL TRANSFER)
Serwis topFX.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych